PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

11-01-2010 12:40

Kalkulator kredytowy

Obecnie praktycznie każda rodzina ma bądź miała do czynienia z jakąkolwiek formą kredytu. Standard życia stale wzrasta, a wraz z nim zwiększają się potrzeby społeczeństwa. Nowszy samochód, własne mieszkanie, zasłużone wczasy w ciepłych krajach. Mówi się, ze na mądrym kredycie można zarobić. Zdarza się jednak, że sporo ludzi nie zyskuje tylko traci.

Masz pytania? Nie bój się zapytać! Skontaktuj się z naszym doradcą!
Co może pomóc w wyborze rozsądnego i taniego kredytu hipotecznego? Jak obiektywnie przeprowadzić porównanie kredytów? Rzetelnym narzędziem okazuje się kalkulator kredytowy. Ale właściwie czym jest kalkulator kredytu?

Otóż kredyt kalkulator, który Państwu udostępniamy wykorzystując zgromadzone aktualne dane o ofertach bankowych wylicza wysokości rat kredytu w poszczególnych bankach. Jest to więc wyszukiwarka kredytów i jednocześnie kalkulator rat. W kalkulatorze hipotecznym znajdują się takie pola do wypisania jak : kwota kredytu, okres kredytowania, wiek najstarszego kredytobiorcy i cel kredytu. Często liczy się również wartość kupowanej nieruchomości oraz waluta w jakiej klient chciałby zaciągnąć kredyt. Wiadomo, że kalkulator kredytów nie jest wyrocznią i szczegóły powinno się analizować i ustalać z profesjonalnym i zaufanym doradcą. Z kalkulatorem kredytowym nie można negocjować i zdarza się, że niektóre sytuacje klienta trzeba będzie potraktować zupełnie indywidualnie. Kalkulator raty kredytu określi nam rzeczywiste dane, zgodne z ofertą standardową banków. Dzięki narzędziu jakim jest kalkulator hipoteczny możemy wybrać opcję kredytową dla siebie i zacząć negocjacje z pracownikiem bankowym przy wsparciu niezależnego doradcy kredytowego. Wybór kredytu przede wszystkim hipotecznego ma bardzo duży wpływ na obraz naszego dalszego życia. Każdemu zależy, żeby posiadać kredyt tani i korzystny w jego sytuacji. Nikt nie planuje zadłużyć się bez możliwości swobodnego funkcjonowania ekonomicznego. Dlatego warto korzystać z ułatwień w postaci kalkulatora kredytowego. Proponowane przez nas narzędzie sprawdza raty kredytów w czołowych bankach w naszym kraju, można więc powiedzieć, że jest to kalkulator kredytowy PKO, kalkulator kredytów GE, kalkulator Dombank, kalkulator rat BZ WBK itd.

Ważne jest jednak żeby narzędzie z którego się korzysta miało aktualne informacje, które potwierdzą się w rzeczywistości. Dlatego proponując nasze narzędzie dbamy o systematyczne aktualizacje. Wykonują je doradcy kredytowi, którzy codziennie sprawdzają zmiany w produktach, dobrze znają tematykę kredytów, dzięki czemu mogą przekazywać rzetelne i sprawdzone informacje. Dzięki temu kalkulator kredytów staje się rzetelnym narzędziem, które obiektywnie wspomaga decyzje dotyczące kredytu.

Hipotekaplus.pl
ZOBACZ TAKŻE


Czy wiek kredytobiorcy ma znaczenie w uzyskiwaniu kredytu?

Banki określają wiek kredytobiorcy do którego kredyt musi zostać całkowicie spłacony.

Co z kredytem hipotecznym w razie rozwodu?

Badania naukowe wykazują, że rozwód jest jedną z najbardziej stresujących rzeczy w życiu człowieka, znacznie bardziej obciążającą psychicznie niż ciężka choroba czy dyscyplinarne zwolnienie z pracy.

Kiedy sięgnąć po kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny - most do płynności finansowej

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:

Telefon:

Miejscowość:

DORADZAMY BEZPŁATNIE W CAŁEJ POLSCE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na zasadach określonych w regulaminie.

REKLAMA

Porównywarka kredytów

Porównywarka kredytów

Sprawdź dokładne raty kredytów w czołowych bankach.

Zdolność kredytowa

Oblicz zdolność kredytową

Oblicz szacunkowo jaki dochód będzie wymagany przez banki przy wskazanej kwocie kredytu.

Jakie dokumenty?

Jakie dokumenty

Zobacz jakie dokumenty będą wymagały banki od Ciebie przy składaniu wniosku o kredyt.

Kalkulator opłat notarialnych

Opłaty notarialne

Kalkulator opłat związanych z zakupem nieruchomości.

Kursy walut

SPREADY WALUTOWE

Zobacz codziennie aktualizowane spready czyli stosowane przez banki kursy przy wypłacie i spłacie kredytu.

WIADOMOŚCI

07-07-2011 11:24

Wynajmujemy więcej mieszkań
Coraz więcej polaków spędza urlopy na remontowaniu mieszkań. To, co kiedyś było uważane za oczywiste np.: wakacje, urlop, odpoczynek teraz zmienia postać rzeczy. Według badań GUS podstawą, która skłania do takiego wyboru jest fakt możliwości zagospodarowania czasu. Poza tym ceny materiałów budowlanych znacznie obniżyły się w stosunku do lat poprzednich. Gwałtowne przeobrażenia na rynku gospodarczym w ciągu ostatnich dwóch lat sprawiły, że Polacy zmienili swoje preferencje odnośnie zakupu mieszkania. Obecnie dla wielu bardzo trudno jest z własnej kieszeni wyłożyć na nowe mieszkanie a o oszczędzaniu już nie ma mowy. Wyremontowane mieszkanie to przede wszystkim możliwość droższego (...)
więcej

16-06-2011 14:08

Co warto brać pod uwagę decydując się na kredyt hipoteczny?
Zanim podpiszesz umowę kredytową warto zastanowić się nad oprocentowaniem, które stanowi nieodzowny element kredytów hipotecznych. W obecnych czasach, kiedy rynek nieruchomości pomimo swojego niestabilnego działania proponuje dość elastyczne rozwiązania trzeba starać się jak najlepiej wykorzystać okazje. Oprocentowanie to nic innego jak dwa podstawowe elementy zmienna stopa procentowa i marża stała w całym okresie spłaty kredytu. W obowiązku kredytobiorcy jest staranie się by marża kredyt była jak najniższa. Niekiedy banki obniżają zdolność kredytową do tego stopnia, że wynosi ona nawet 0.8 proc. Tak na przykład jest w banko Nordea. Jest to łakomy kąsek dla kogoś, kto liczy się z (...)
więcej

14-06-2011 12:38

Rynek mieszkaniowy – gdzie szukać pomocy?
Stabilna sytuacja na rynku to tylko złudzenie. Drożeją mieszkania i słabnie zainteresowanie kredytami o wysokich marżach. Mimo wzrostu potrzeb mieszkaniowych nie zanosi się na zmiany. Dla przeciążonego budżetu rodzinnego kredyt o niestabilnym oprocentowaniu nie byłby niczym przyjemnym. Banki natomiast swoje oferty próbują odświeżać i proponują kredyty na innych preferencyjnych warunkach. Jednym z przykładów takiego działania jest program rodzina na swoim. Warto również wspomnieć o niestabilnym rynku pracy który pozbawia osoby chcące rozwinąć skrzydła zdolności kredytowej. Jest rzeczą oczywistą że wydłużony okres kredytowania pozwala obniżyć miesięczną ratę kredytu, który często (...)
więcej

09-06-2011 08:37

Budowa domu – teraz wykorzystaj szanse
Sytuacja na rynku budowlanym szybko się zmienia. Do niedawna materiał budowlany były bardzo drogie. Inwestorzy budujący dom płacili i płakali. Spadek cen to wyraźny sygnał do realizacji i spełnienia marzeń poważne 4 ścianach. Według przeprowadzonych badań koszty materiałów budowlanych rosły do roku 2008. Jeżeli tamtych czasach skłonni byliśmy buntować pamiętamy, z jakimi życzeniami się to wiązało. Jesteśmy już przygotowani na podwyżkę, ale teraz warto wykorzystać czas na zbudowanie taniego domu. Budowa obecnie jest wyjątkowo opłacalna. Poza tym ceny gruntów stają się bardziej atrakcyjne. Na przykład 1 metr glazury położony przez fachowca w przeszłości kosztował 52 zł. Obecnie (...)
więcej

02-06-2011 09:32

Spadki i obniżki jak to wpływa na klienta
Obniżka średniej pensji i wzrost stawek Wibor to powód spadku Indeksu Dostępności Kredytowej o 2 pkt., Lecz w stosunku do roku przeszłego to 7, 5 proc. Podstawową przyczyną spadku jest niższa płaca. Główny Urząd Statystyczny zadeklarowała, że średnia pensja w miesiącu kwietniu 3597, 84 zł 2573, 16 zł netto, czyli o 5, 9 proc. więcej niż rok temu. Warto również zwrócić uwagę na wzrost stawki Wibor. Podwyższająca się stopa procentowa praktycznie rośnie z miesiąca na miesiąc. Na koniec marca plasowała się w przedziale 4, 19, na koniec kwietnia 4, 30, obecnie 4, 45 proc. Rosnący, Wibor to przede wszystkim wyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych a to pociąga za sobą wyższe raty (...)
więcej

27-05-2011 10:58

Kto ma większe szanse na kredyt mieszkaniowy?
Coraz więcej banków oferuje udzielenie wyższego kredyt osobie samotnej, ale zamożnej niż średnio zarabiającej rodzinie z dzieckiem. Bankowe kalkulatory pokazują, iż potencjalny kredytobiorca otrzyma kredyt o wartości np. 400 tys. zł, ale wcale nie znaczy, że rzeczywiście tak będzie. Z analizy Open Finance wynika, że aż 12 banków jest w stanie udzielić kredytu z podwyższoną zdolnością kredytową singlowi zarabiającemu ok. 7 tyś. To prawie tyle samo, co przeciętna rodzina z dwojgiem dzieci. Z czego wynika takie zróżnicowanie? Otóż banki badając zdolność kredytową biorą pod uwagę koszty utrzymania. Wiadomo, że osoba samotna a przy tym dobrze zarabiająca będzie w granicy minimalnych (...)
więcej

123
Kredyty hipoteczne

© 2005-2017 Big Wave Media Sp. z o.o.