PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

01-03-2012 00:00

Kredyt remontowy

Kredyt remontowy to jeden z rodzajów kredytu hipotecznego, przeznaczony na remont mieszkania lub domu. Pieniądze wypłacane są na podstawie kosztorysu remontu, który musi zostać sporządzony na druku bankowym. Banki coraz częściej nie wymagają przedstawiania faktur za konkretne etapy remontu i sprawdzają tylko postęp prac i wykonanie zadeklarowanych czynności. Szerszym pojęciem jest kredyt hipoteczny.

Masz pytania? Nie bój się zapytać! Skontaktuj się z naszym doradcą!
Może być on poza remontem nieruchomości przeznaczony na zakup mieszkania lub domu, zakup działki(rolnej lub budowlanej), przebudowę i rozbudowę nieruchomości, konsolidację(złączenie w jednej, niżej oprocentowanej racie innych zobowiązań) czy cel dowolny. Cechą wspólną tych kredytów jest zabezpieczenie się banku na hipotece nieruchomości, co skutkuje niższym ryzykiem banku i tym samym najniższym oprocentowaniem, spośród kredytów dostępnych na rynku.

Jak Hipotekaplus.pl pomoże Państwu znaleźć najlepszy kredyt remontowy?

Podstawowym narzędziem serwisu jest wyszukiwarka kredytów hipotecznych(w tym również przeznaczonych na remont), która dla konkretnej kwoty kredytu wylicza wysokość realnych rat w różnych bankach. Wyszukiwarka jest systematycznie aktualizowana i uwzględniane są w niej czasowe promocje, bardzo często występujące w bankach. Co istotne, podane raty nie są marketingowo zaniżonymi wielkościami, ale pokazują realne obciążenie, którego można się spodziewać na umowie kredytowej. Ponadto w wypadku kredytów walutowych, raty uwzględniają aktualne bankowe kursy walut, a tym samym koszt "spreadu walutowego", który przez inne instytucje finansowe jest często ukrywany. Wszystkie koszty okołokredytowe oraz łączną kwotę odsetek prezentowane są w szczegółach oferty. Dzięki temu możecie Państwo dokładnie ocenić oferty banków i wybrać korzystny kredyt mieszkaniowy.

Do Państwa dyspozycji są również Doradcy Kredytowi Na Telefon. Są to wykwalifikowani specjaliści, posiadający doświadczenie doradcze w kwestii kredytów hipotecznych (także kredytów remontowych). Pomogą oni w wyborze najkorzystniejszej opcji kredytu, zwracając uwagę na szczegóły ofert, wskazując na zalety i wady każdej z opcji. Doradcy mogą również pomóc w skompletowaniu dokumentów, złożeniu wniosku kredytowego i uzyskaniu kredytu w wybranym banku. Zachęcamy do skorzystania z ich bezpłatnej pomocy, która nie wymaga umawiania się na czasochłonne spotkania.

Poza tym Hipotekaplus.pl jako pierwszy portal, daje możliwość skorzystania z usług Doradców Kredytowych Na Telefon. Odpowiadają oni bezpłatnie na wszystkie pytania i pomagają dostrzec niuanse, którymi różnią się oferty poszczególnych banków. Dzięki tym udogodnieniom będą Państwo mogli wybrać optymalne rozwiązanie, nie tracąc przy tym cennego czasu na niepotrzebne spotkania.

Hipotekaplus.pl
ZOBACZ TAKŻE


Czy wiek kredytobiorcy ma znaczenie w uzyskiwaniu kredytu?

Banki określają wiek kredytobiorcy do którego kredyt musi zostać całkowicie spłacony.

Co z kredytem hipotecznym w razie rozwodu?

Badania naukowe wykazują, że rozwód jest jedną z najbardziej stresujących rzeczy w życiu człowieka, znacznie bardziej obciążającą psychicznie niż ciężka choroba czy dyscyplinarne zwolnienie z pracy.

Kiedy sięgnąć po kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny - most do płynności finansowej

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:

Telefon:

Miejscowość:

DORADZAMY BEZPŁATNIE W CAŁEJ POLSCE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na zasadach określonych w regulaminie.

REKLAMA

Porównywarka kredytów

Porównywarka kredytów

Sprawdź dokładne raty kredytów w czołowych bankach.

Zdolność kredytowa

Oblicz zdolność kredytową

Oblicz szacunkowo jaki dochód będzie wymagany przez banki przy wskazanej kwocie kredytu.

Jakie dokumenty?

Jakie dokumenty

Zobacz jakie dokumenty będą wymagały banki od Ciebie przy składaniu wniosku o kredyt.

Kalkulator opłat notarialnych

Opłaty notarialne

Kalkulator opłat związanych z zakupem nieruchomości.

Kursy walut

SPREADY WALUTOWE

Zobacz codziennie aktualizowane spready czyli stosowane przez banki kursy przy wypłacie i spłacie kredytu.

Kredyty hipoteczne

© 2005-2017 Big Wave Media Sp. z o.o.